Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Pixie je velmi akční nebojácná papillonka. Podezřívám ji, že je v ní kus teriéra, protože miluje přetahovací hračky a až mala je to aportér zabiják. S velkou rychlostí zvládá předběhnout i borderky, zakousnout tenisák a s vrčením mi ho donést :) Na tréninku agility mi vždy, když neběhá visí na hračce a je schopná se tímto bavit velmi dlouhou dobu. Kupodivu hezky pouští.
Pixie is very energetic and fearless papillon. I suspect her, that she has to have little bit of terrier in her blood, because she loves to tug and she is natural toy killer :)) She is able to beat border collies in running for tenis ball. On agility training, between runs, she is usually hanging on my toy and she is able to be in the air like this very long time.
 
Agility
Vzhledem k věku se na své první agility závody teprve připravujeme. Pixie je velmi rychlá, má hezkou techniku skoku a miluje zónovky. Co víc si přát. Má krásné vysílačky do tunelu. Začíná si sama vyhledávat překážky a táhnout vpřed. Jsem z ní hodně nadšená.
We are training agility and not competing yet, because of age. Pixie is really fast, has nice jumping technique and loves zones. What to want more? She has very nice sending forward to tunnels. Start to look herself for obstacles and go forward. I just love her.
 
Obedience
Na obedience pracujeme. Spustu cviků už umíme, pro jiné máme dobré základy. Bude to chtít jen všechno doladit, spojit, sebrat odvahu a vyrazit někam na závody. Chůzi má Pixie krásně koukavou a veselou, všechny cviky, které se běhají má ve vysokém tempu, aportu, jen zatím nepředsedá, ale kupodivu nepřekusuje. Vysílačky na target miluje. Víc se uvidí časem.
We are also training obedience. She knows a lot of exercises and tricks. I just need to put it all together and be enough courageous to go for competition with her. She is very attentive in heelwork. Loves to work and is very fast in retrieving, recalls and sendaways.
   
 
Dogfrisbee
Nadšeně pronásleduje a loví rollery, házené disky chytí jen občas. Floatery a blbinky s nízkým odrazem od těla jí nedělají problém. Teď by to chtělo jen víc trénovat...
 
 
TOPlist
aktualizováno: 26.03.2017 22:08:57